Android / iOS

Navigace iGo je dostupná i pro mobilní operační systémy Android a iOS. Její mobilní verze bohužel nedosahují takové popularity jako samotné navigace.


Android
Na Androidu se můžete setkat s aplikací iGo Navigation. Celkové hodnocení aplikace je 3,8 hvězdičky z 5. Mapy si stahuje do interní paměti a musí se dokoupit nákupem v aplikaci. Uživatelé si v recenzích nejčastěji stěžují na neaktuální až dva roky staré mapy. V dřívějších ne zcela oficiálních verzích bylo možné použít mapy stažené z internetu, český TTS hlas i vlastní POI.

iGo Navigation pro Android

iGo NextGen je dostupné jen pro Turecko od firmy Basarsoft. Mimoto počet instalací mezi 1000 až 5000 ve mně nevzbuzuje příliš důvěry a možná se jedná i o fake.

iOS
V iTunes najdete dvě aplikace od iGo. Jednu jako iGo PAL za cenu 37,99$. V ikonce má napsáno "iGo Primo NextGen". Hodnocení zatím žádné nemá. Podle všeho se jedné jen o mapu Palestiny. Další next gen aplikací je NextGen mapa Izraele za 24,99$.

iGo Navigation pro iPad

Druhou aplikaci najdete pod názvem iGo Navigation stejně jako v případě Androidu. Průměrné hodnocení aplikace je však ještě nižší - pouze dvě hvězdičky pro současnou verzi a průměr jeden a půl za všechny verze dohromady.

Obě dvě verze jsou k dispozici jak pro iPhone, tak pro iPad. Jejich koupi však nelze doporučit. Navíc v případě iOS určitě nemůžete donahrát vlastní mapy ani POI. iOS Vás bez jailbreaku nepustí do filesystému.